czwartek, 23 maja 2013

Liga żeńska - podejście drugie

19 maja w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie w ramach żeńskiej ligi. Kosynierki zanotowały jedną porażkę i jedno zwycięstwo.

Na początek wrocławskiej drużynie przyszło się zmierzyć ze stołecznym Sztormem. Kosynierki mocno zmotywowane chciały wziąć odwet za poprzednią przegraną. Warszawa jednak wykorzystała błędy we wrocławskiej obronie, trafiając w pierwszej połowie do bramki Agaty Lubowieckiej 4-krotnie. Kosynierki nie dały się tym złamać i po przerwie zaczęły odrabiać straty, jednak zabrakło czasu na doprowadzenie do satysfakcjonującego rezultatu, Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla Sztormu. Bramki dla Kosynierek zdobył: Basia Stonoga (1), Beata Juchniewicz (1) i Małgosia Kacperczyk (1).

Mecz z Hussars Ladies toczył się bardzo dynamicznie. Obydwie drużyny przeprowadzały szybkie akcje, jednak to Kosynierki były skuteczniejsze, a wrocławska obrona działała naprawdę bardzo dobrze. Agata Lubowiecka piłkę ze swojej bramki wyciągała tylko jeden raz. Kosynierki natomiast pokonały poznańską bramkarkę 7-krotnie. Bramki zdobyły: Ania Gil (2), Małgosia Kacperczyk (1), Ilona Flisikowska (1), Patrycja Malmon (1), Julia Dobrowolska (1) i Beata Juchniewicz (1).

Udany debiut w barwach Kosynierek zanotowały Julia Dobrowolska i Basia Stonoga. Obydwie zdobyły po jednej bramce. Gratulujemy :)

Dziękujemy Hussars Ladies i Sztormowi Warszawa za wspólną grę.

Ostatnie już spotkanie w ramach ligi odbędzie się 8 czerwca we Wrocławiu.