poniedziałek, 27 lutego 2012

Czwarta kolejka WILL 2011/2012

Ponownie bez bramkarki i w osłabionym składzie, Kosynierki jednak nigdy nie poddają się bez walki. Po raz pierwszy zagrały mecze pod wodzą nowego trenera i mimo, iż przegrały, wróciły naprawdę zadowolone.

Tegoroczna liga WILL obfituje w nieoczekiwane wydarzenia. Tym razem także nie obyło się bez przygód. Pierwszy mecz, dzięki uprzejmości przeciwniczek z Bagataway Bees, rozpoczął się w układzie 5 na 5 zawodniczek. Kosynierki były nieprzygotowane, grały bez zmiany i nie radziły sobie najlepiej, dlatego pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:13. Na szczęście w drugiej połowie wystąpiły już w pełnym składzie i zagrały dużo lepiej zarówno w obronie, jak i w ataku. Ostateczny wynik to 5:18 dla Czeszek. Z powodu nieobecności bramkarki Kosynierek, przez cały mecz wspierała je na bramce zawodniczka z Czech. Gole strzeliły Ilona Flisikowska (2), Katarzyna Czarnecka (1) i Małgorzata Kacperczyk (2).

W drugim meczu dziewczyny stanęły przeciwko liderowi tabeli, jednej z drużyn z Radotina. Początek meczu był dosyć chaotyczny, Kosynierki gubiły się i straciły sporo bramek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:10. Jednak w drugiej połowie to Kosynierki dominowały i oddały aż 9 celnych strzałów. Ostateczny wynik to 12:17 dla Radotina. Tym razem na bramce stanęły w pierwszej połowie Kamila Stefek, a w drugiej Ilona Flisikowska. Bramki zdobyły Katarzyna Czarnecka (4), Małgorzata Kacperczyk (3), Beata Juchniewicz (2), Ilona Flisikowska (1), Katarzyna Książek (1) i Kamila Stefek (1).

Kolejne i zarazem ostatnie mecze w tym sezonie WILL już za dwa tygodnie.